פעילות לרווחת חברי מועצת האופטומטריסטים בישראל

חברות וחברי מועצת האופטומטריסטים בישראל,
ביום שלישי קיימנו ישיבה ארוכה אל תוך הלילה. הישיבה זומנה לצורך גיבוש צעדים אופרטיביים, כמענה לנרטיבים אותם העליתי בפניותיי האחרונות אליכם.
אל אחת הבעיות העיקריות שנדונו בישיבה, אני רוצה להתייחס כאן והמדובר הוא : נושא שיכפול המשקפיים בהיבט בריאות הציבור ומכאן והלאה, אנא עקבו אחרי האנלוגיה שלי:

1.      אנו האופטומטריסטים יודעים טוב יותר מכל אחד אחר ש – אין זול יותר או יקר יותר, יש רק טוב יותר או פחות טוב וכאשר מדובר בעיניים יש רק מצב אחד :שיפור בריאות הציבור  או פגיעה בבריאות הציבור!.

2.      לנו  כחברי המועצה המורכבת מאופטומטריסטים מומחים ובעלי רישיון משרד הבריאות, אין בעיה לספק משקפיים גם במחירים מגוחכים ואולם במצב זה, האיכות תבוא על חשבון הבריאות ולכך איננו יכולים להסכים!.

לפיכך,

מנהלת המועצה משא ומתן מול אחד הספקים בחו"ל, בכוונה לייבא לארץ עדשות מונו ומולטי במחיר מוזל ביותר שאותו המועצה תסבסד, תוך דגש על בקרת הטיב והאיכות של העדשות. באופן זה, יתאפשר לחברי המועצה להציע לפציינטים עדשות במחיר מוזל משמעותית תוך כדי שמירה על בריאות העין וכלל הפרמטרים המחייבים ע"י תקנות המועצה, המקצוע ומשרד הבריאות. ואם לתת דוגמא מענף הרכב : במצב זה, יחליט הלקוח האם ירכוש מרצדס או רכב קטן אחר ואולם כל רכב שיבחר, יעמוד בכל תקני הבטיחות והסטנדרטים המחייבים.

השירות יינתן רק לחברות וחברי מועצת האופטומטריסטים בישראל. החברות והחברים המעוניינים להצטרף לשירות, מתבקשים לשלוח מייל או פקס בדחיפות לרבקה. חברות והחברים שיהיו מעוניינים גם בשרותי מסגור, מתבקשים לציין זאת בפנייתם.

בב"ח – אדי

אדי מרקוביץ'

יו"ר מועצת האופטומטריסטים בישראל

בצלאל 1. ר"ג

טלפון:  03-5602645/8 | פקס: 03-5602612

Tags

No Comments