תנאי שימוש

תנאי שימוש
השימוש באתר אופטומטריה www.optometry.co.il (להלן : האתר) ו/או בכל תוכן ו/או מידע שבו מכל סוג הינו על דעתו ובאחריותו הבלעדית של המשתמש.

לידיעתך,

תוכן האתר וכל מידע הנמצא בו, אינם משמשים כיעוץ מקצועי מכל סוג שהוא, ואינם יכולים להחליף יעוץ על ידי בעל מקצוע, רופא או אופטומטריסט המבצע בדיקה המתאימה למקרה שלך.

כל תוכן האתר והמידע המופיע בו, חלקו או כולו, הינו כללי ואינו מקיף את כל הנושאים הרלוונטים.
יתכנו נושאים חשובים שלא יודגשו ואף לא יופיעו כלל, ולעומתם נושאים שוליים להם ינתן דגש וחשיבות רבה יותר באתר.
נכונות הנושאים באתר, והאמור בו מכל סוג, עשויים להשתנות ללא הודעה מראש, בכל דרך אפשרית, ואף לסתור מידע קודם שנאמר באתר.

בעלי האתר או מפעיליו או כותבי התכנים המפורסמים באתר אינם אחראים לנכונות המידע המופיע בו, עליך לבדוק ולאמת המידע , כל מקרה לגופו, ולהיוועץ בבעל המקצוע המתאים לכך בהתאם למקרה.

האתר משתדל לשמור על רמת עדכון ואוביקטיביות רבה, עם זאת האתר או מי ממפעיליו אינם מתחייבים להקפיד על עדכון שוטף של המידע באתר או של הנושאים השונים בו, כך שמידע שגוי או לא מעודכן עשוי להופיע באתר, במאמרים, בהמלצות, או בכל חומר אחר הקשור לאתר, בין אם ישירות באתר ובין אם באתרים הקשורים אליו או בתוכן הנלקח ממנו או מצוטט ממנו בכל היקף ובכל צורה. האתר עשוי לא להעדכן או להתעדכן בצורה חלקית במשך תקופה ארוכה ובלתי מוגבלת, ואף במשך שנים.

האתר עשוי לפרסם מודעות ממומנות, פרסומים שונים או קישורים הממליצים של גופים ושירותים שונים, אם בתשלום ואם בחינם.

האתר ניתן למצוא לקט מבחנים לדוגמא ותכנים לימודיים אשר התקבלו ממקורות שונים.  המידע כאמור עלול להיות שגוי או חלקי ואין ללמוד או להסתמך עליו. אם תוכן המידע פוגע לדעתך בזכות קנינית שלך או זכות אחרת, אנא עדכן בהקדם.

האתר אינו אחראי על רמת הקישורים השונים או על השירות או המידע שהתקבלו מצד שלישי בקשר לקישורים או המלצות שהופיעו באתר, ואינו מתחייב על נכונות המידע בקישורים או בפרסומות המופיעות באתר.
האתר אינו אחראי על תוצאות טיפול או פעולה שנעשו בהקשר להמלצות שהופיעו באתר, אם באופן ישיר ואם באופן עקיף.

בנוסף, בשום מקרה אין לראות באתר או בתוכן שבו או במידע שבו או בחלק מהאמור, משום המלצה לפעולה או לדרך פעולה או להמנעות מפעולה על ידי האתר ו/או מפעיליו ו/או כותבי התכנים שבו, גם כאשר ההמלצות באתר חד משמעיות או נראות מתאימות למקרה שלך.

בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או כותבי התכנים המתפרסמים באתר, אינם אחראים בשום מקרה לכל נזק ו/או תקלה וכיו“ב, אשר יגרמו עקב השימוש באתר ו/או בכל חלק ממנו ו/או בכל מידע ו/או תוכן המפורסם בו ו/או הסתמכות על מידע או התכנים המפורסמים באתר.

כל זכויות היוצרים מכל סוג- קנין רוחני, סיכומים, עיצוב האתר, תכנים המופיעים בו, קודי מחשב מכל סוג, ישומים, קבצים גרפיים, טקסט או כל חומר אחר הכלול והקשור לאתר הינן של בעלי האתר או מערכת האתר או כותבי התכנים, למעט תכנים אשר פורסמו באישור בעלי הזכויות המקוריים.

אין להעתיק, לפרסם, להציג בפומבי, להפיץ, למסור לצד שלישי או לעשות כל שימוש אחר, מסחרי או לא מסחרי אחר, בכל חלק מן הנ“ל בלא קבלת הסכמתו המפורשת שלבעל הזכויות, לפי העניין – בכתב ומראש.

האתר כתוב בלשון זכר אך מיועד לזכר ונקבה באותה המידה.

אם לדעתך קיימת הפרת זכויות כלשהי באתר, אנא פנה בהקדם האפשרי דרך דף "צור קשר" או במייל drdekel@gmail.com

האתר ו/או מי ממפעיליו אינם מתחייבים לשנות, לעדכן, להסיר, לקצר, להוסיף או לערוך כל תוכן באתר, גם אם הוא שגוי, לא מעודכן או לא רלוונטי, למעט במקרים של הפרת זכויות חוקיות אשר אין ספק לגביהן.
בכל מקרה בית המשפט הרלוונטי לכל ענין הקשור לאתר יהיה בית המשפט בתל-אביב.
תנאי השימוש עשויים להשתנות ללא הודעה מראש.